Heykel Resim Baskı GM Dükkan
Sıkça Sorulan Sorular

GaleriM Sanat Galerisi sahibi kimdir?

GaleriM Sanat Galerisi sahibi seramik sanatçısı Meral ÖZTÜRK tür.

GaleriM Sanat Galerisi neyi amaçlamaktadır?

GaleriM Sanat Galerisi, Sanat-Hayat birlikteliğini sağlamak amacı ile sanat için sanatçı ve sanatseverleri buluşturmak amacı ile kurulmuştur.

İnternet üzerinden satın alma işlemi yapmak güvenli midir?

Kişiler Bilgilerinizin güvenliği GaleriM Sanat Galerisi için çok önemlidir. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz bankalara şifreli (SSL) bir şekilde gönderilmektedir ve internet sitemiz veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin internet sitemiz ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız ya da telefonunuz arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

GaleriM Sanat Galerisi şifremi unuttum Nasıl giriş yapabilirim?

GaleriM Sanat Galerisi

Üye olmak ücretli midir?

GaleriM Sanat Galerisi üyeliği için hiçbir ücret alınmamaktadır.

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

GaleriM Sanat Galerisinden satın alma işlemleri için üye olma zorunluluğu yoktur. Ancak siparişinizi takip etmek, ne zaman size ulaşacağı bilgisini görmek, siparişinizi iptal etmek ve işlemlerinizi daha hızlı yapmak açısından tavsiye edilmektedir.

Satılan eserler orijinal eserler midir?

GaleriM Sanat Galerisi’ nde satılan tüm eserler orijinaldir. Sanatçının imzasını taşımaktadır. Satılan eser ile beraber verilen sertifika orijinal olduğunun belgesidir..

Satılan eserler nasıl gönderilmektedir?

Satın aldığınız eser uygun şekilde paketlenerek, adresinize teslim edilmek üzere kargo firmasına teslim edilir. Kargoda oluşabilecek zararlardan öncelikle kargo firması ve Galerimiz sorumludur. Bu durumda eserinizi kargo firmasından teslim aldığınızda teslim belgesini imzalamadan önce kontrol ediniz ve durumu bizimle paylaşınız.

Kargo ücreti ne kadardır?

Yurt içi teslimlerde kargo ücreti alınmamaktadır. Kargolar ücretsizdir. Yurt dışı alımlarda Kargo ücreti ülkeye göre ayrıca fiyatlandırılmaktadır.

Kargo ile gönderilen eserim şu anda nerededir?

GaleriM

Kargo ile gönderilen eserim şu anda nerededir?

GaleriM

Eseri iade edebilir miyim?

GaleriM Sanat Galerisi’ nden satın almış olduğunuz eseri teslim aldığınız günden itibaren gün 7 gün içerisinde iade etme veya değiştirme hakkınız vardır. İade veya değiştirme için talepte bulunmanız gerekmektedir.  Sadece iade işlemi yapılacak ise Eseri Galerimize ulaştırmak sizin sorumluluğunuzdadır. Ödemesi yapılan meblağ kargo gideri düşüldükten sonra 7 gün içerisinde tarafınıza iade edilecektir.

Değiştirme yapılacak ise değiştirilen eser Kargo ile tarafınıza teslim edildiğinde iade edilen eser Kargo elemanı tarafından sizden teslim alınacaktır. Bir ücret ödemeniz söz konusu değildir.