Heykel Resim Baskı GM Dükkan
GaleriM

GaleriM Sanat Galerisi Salon Armada

GaleriM Sanat Galerisi 2009 Yılında seramik sanatçısı Meral Öztürk tarafından kurulmuştur.

GaleriM Sanat Galerisi, Sanat-Hayat birlikteliğini önemsemekte ve bu nedenle farklı mekanlarda farklı projelerde sanatı hayatın içine katmayı amaçlamıştır.

Sanat-Hayat birlikteliğini sağlamak ve İzleyici, sanatsever ve kolleksiyonerlerin sanat ve sanatçı  ile paylaşımın sağlıklı ve sağlam bir şekilde oluşabilmesi için; Sanat Galerisi oluşumlarının hayatın tam içerisinde olması, Günlük yaşam akışı içerisinde kolaylıkla ulaşılabilir olması, Herhangi bir engel olmadan paylaşılacak konumlarda bulunması gerekir.

Bu yüzdendir ki, bu düşünce pratikleştirilerek, GaleriM Sanat Galerisi, Armada AVM içerisinde konumlandırılmıştır. GaleriM Sanat Galerisi’ nin en önemli hedefi; Doyurucu ve estetik yaşantılar oluşturmak, Sanatseverleri, Sanatçı ve Sanat Nesneleri ile buluşturmaktır. Sanat söyleşileri yapmak, Sanat Galerisi mekânını sadece bir ticarethane olmaktan çıkarıp dostların ve ortak paydaşların buluşacağı bir sanat ortamı haline getirmektir.

Sanat faaliyetlerini ulusal ve uluslararası alanda geliştirmek, Türkiye’nin önde gelen Sanatçılarının çalışmalarına yer vermenin yanında, özgün eserler üreten gençlere de destek sağlamaktır.

Galerim Sanat Galerisi; Sanat ortamını sanatseverlerin yoğun bulunduğu mekanlara taşımak amacı ile 2020 yılında Bodrum şubesini açmıştır.

GaleriM Sanat Galerisi Sanat-Hayat Birlikte sloganı ile yoluna devam etmektedir.

Test

Test

Test